دکوراتیو

کالای دکوراتیو در بستر واقعیت افزوده

استفاده از واقعیت افزوده در فروشگاه‌های آنلاین کالاهای دکوراتیو می‌تواند تجربه خرید را به طور قابل توجهی بهبود بخشیده و مزایای متعددی را برای مشتریان و فروشندگان به ارمغان بیاورد. شرکت اکوشار که به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه توسعه و پیاده‌سازی بسترهای واقعیت گسترده شناخته می‌شود، با افتخار اعلام می‌دارد که برای نخستین بار در ایران قابلیت نمایش محصولات در بستر واقعیت افزوده را به مجموعه توانمندی های خود افزوده است.

تجربه واقعیت افزوده

خودتان تجربه کنید!

در این قسمت می توانید برخی از مدل هایی که در پروژه های اخیر اکوشار مورد استفاده قرار گرفته است را تجربه کنید تا با دنیای واقعیت افزوده بیشتر آشنا شده و میزان کیفیت و دقت پروژه های اکوشار را بسنجید.
اگر این نخستین تجربه شما در استفاده از تکنوژی واقعیت افزوده است پیش از آن راهنمای استفاده را مشاهده کنید.

گالری

گالری مدیا

جهت آشنایی و بررسی موارد بیشتر ویدیوهای زیر را برایتان آماده کرده‌ایم.

قابلیت‌ها

قابلیت‌‌های استفاده از واقعیت افزوده در یک نگاه

تجربه خرید تعاملی و جذاب

 واقعیت افزوده به مشتریان امکان می‌دهد تا محصولات را در محیط واقعی خود مشاهده کنند، مثلاً تصور کنند یک گلدان چگونه در اتاق نشیمن آن‌ها به نظر می‌رسد. این امر خرید را تعاملی‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

کاهش ابهام و تردید در خرید

 با دیدن محصولات در میان دکور واقعی خود خریدار، مشتریان می‌توانند بهتر تصمیم بگیرند که آیا یک محصول مناسب نیازها و سلیقه آن‌ها هست یا خیر. این امر می‌تواند به کاهش تردیدها و افزایش اطمینان در خرید کمک کند.

افزایش تعامل مشتری

 واقعیت افزوده تجربیاتی را فراهم می‌آورد که مشتریان را ترغیب می‌کند تا با محصولات بیشتر تعامل داشته باشند، از جمله تغییر رنگ، مدل یا ویژگی‌های محصول. این امر می‌تواند به افزایش زمان سپری شده در سایت و احتمال خرید بیشتر منجر شود.

کاهش مرجوعی‌ها

با داشتن درک بهتری از چگونگی قرار گرفتن یک محصول در فضای خود، مشتریان کمتر احتمال دارد که محصولات را به دلیل عدم مطابقت با انتظارات یا فضای آن‌ها مرجوع کنند.

مزیت رقابتی

 فروشگاه‌هایی که از واقعیت افزوده استفاده می‌کنند، می‌توانند یک مزیت رقابتی نسبت به رقبایی که از این تکنولوژی استفاده نمی‌کنند، داشته باشند، با جلب توجه مشتریان به دنبال تجربه‌های خرید نوآورانه.

بهبود سئو و بازاریابی

 تجربیات واقعیت افزوده می‌توانند به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات استفاده شوند، جذب ترافیک بیشتر به وب‌سایت و بهبود سئو با افزایش تعامل کاربر.

افزایش فروش و رضایت مشتری

 تجربیات مثبت و تعاملی ایجاد شده توسط واقعیت افزوده می‌تواند به افزایش نرخ تبدیل، فروش بیشتر و بهبود رضایت مشتریان منجر شود.

قابل استفاده در همه تلفن‌های همراه هوشمند

-فارغ از نوع سیستم عامل، واقعیت افزوده قابلیت آنرا دارد که توسط انواع تلفن های همراه مورد استفاده قرار گیرد.

امکان اضافه شدن به وب‌سایت فعلی کسب و کار

-واقعیت افزوده بدون تغییر در ساختار سایت شما و یا کاهش سرعت آن، قابلیت افزوده شدن بر آن را خواهد داشت.

سازگار با ووردپرس

واقعیت افزوده با افزونه‌ها و ابزارهای مختلف در وردپرس قابل ادغام است و این امکان را فراهم می‌آورد تا وب‌سایت‌های تعاملیِ جذابی با تجربیات کاربری پیشرفته ایجاد کنیم.

کاملا تحت وب و بدون نیاز نصب اپلیکیشن

-برای استفاده از قابلیت واقعیت افزوده نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار توسط کاربر و کارفرما نخواهد بود.

-سازگار با تصاویر آبجکتیو و فتوگرامتری

واقعیت افزوده با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته آبجکتیو و فتوگرامتری، امکان ایجاد تجربیات واقع‌گرایانه را فراهم می‌آورد که تاثیر وسیعی در نحوه تعامل کاربران با محیط اطراف خود را ایجاد می‌کند.

قابلیت اعمال تغییرات و شخصی‌سازی محصول

مشتریان می‌توانند بخش‌های گوناگون شامل رنگ یا دیگر ویژگی‌ها را شخصی سازی(نظیر لوگو برند) را مشاهده کنند.

امکان استفاده از آبجکت‌های انیمیشن‌دار

مدل یا تصاویر فتوگرامتری محصول شما می‌تواند با انیمیشن در محیط کاربر قرار بگیرد تا کاربر کارکرد آن را نیز مشاهده کند.

شروع مشاوره

از این طریق می‌توانید درخواست مشاوره، خود را برای همکاران ما ارسال کرده و منتظر تماس ما بمانید.